Forum portalu Sponsoring Bezpieczny

Page 83 from 290
Posty użytkowników portalu - str numer : 83
  ~@wp.pl, Warszawa, nr post:3037
Na pierwszym miejscu stawiam u mężczyzn kulturę i obycie w towarzystwie. Nie toleruje absolutnie bezczelności i fanatyzmu. Jestem osobą czarującą, kobiecą, inteligentną. Szukam zdecydowanie pana na poziomie.
28-12-2017

  ~@gmail.com, Kraków, nr post:3039
Jestem wysoką blondynką o niebieskich oczach , kobiecych kobiecych kształtach i dużym biustem.
Z natury jestem pozytywną osobą lubię szaleństwo , spontaniczność ale też ciepły kominek z dobrą książką i kieliszkiem wina i oczywiście z osobą do której mogłabym się przytulić , jestem straszną przytulanką uwielbiam dotyk........ Z resztą sam się przekonaj jaka jestem ........
30-12-2017

  ~@o2.pl, piaseczno, nr post:3045
samotna mama poszukuje pomocy finansowej.
02-01-2018

  ~@wp.pl, Warszawa, nr post:3050
Eneragia, temperament, uroda od siebie dorzucę jeszcze spory iloraz inteligencji, czasem blond to tylko jednak kolor włosów :)
Spontaniczny, otwarty, wygadany i zdecydowany - idealny partner do wspólnej zbrodni - poszukiwany
04-01-2018

  ~@wp.pl, Poznań, nr post:3055
Jestem dość zajętą studentką, która nie ma czasu na podjęcie stabilnej pracy umożliwiającej utrzymanie się. Szukam jednego mężczyzny, który w zamian za szeroko pojętą "obecność" wesprze mnie finansowo. Nie szukam zobowiązań, interesuje mnie czysta partnerska/przyjacielska relacja z obustronnymi korzyściami ;) Zapewniam dyskrecję i lojalność, tego samego oczekuję od drugiej strony. Nie jestem doświadczona, więc pewnie wielu rzeczy będziesz mnie musiał nauczyć, ale mam temperament i fantazję. Obiecuję, że będzie Ci ze mną dobrze i z utęsknieniem będziesz czekał na kolejne spotkania.
06-01-2018

  ~@gmail.com, Gdańsk, nr post:3060
Zadbana nie tylko fizycznie ale również intelektualnie :)
07-01-2018

  ~@wp.pl, Gdańsk, nr post:3063
Coś o mnie? Hmmm... ;)
Jestem 25-letnią dziewczyną, wesołą, pogodną, trochę szaloną i spontaniczną. Kocham podróżować, poznawać świat i ludzi. W wolnych chwilach wkładam na nogi rolki i pędzę przed siebie ;) a gdy ogarnia mnie nostalgia, biorę gitarę i po prostu gram! Jestem uczuciowa, troskliwa, lubię dawać radość.
Panna, bez zobowiązań, sądownie niekarana, bezdzietna, a do tego Pani magister! :D
Kogo szukam?
Nie ukrywam, że jestem w trudnej sytuacji finansowej, trochę znalazłam się na rozstaju dróg.
Szukam Pana, który potrzebuje relacji emocjonalnej, nie tylko cielesnej. Kogoś, kto potrzebuje czuć się potrzebny, chce się ze mną pośmiać, może popłakać i doświadczyć wspaniałych chwil! Za okazaną pomoc materialną, będę potrafiła dać wiele. Możemy razem gdzieś wyjechać, możemy pośpiewać przy ognisku z gitarą, albo w domu przy kieliszku wina... Ponadto jestem z tych namiętnych kobiet ... ;*
Jestem dość ciekawą dziewczyną, być może przypadniemy sobie do gustu? ;)
07-01-2018

  ~@wp.pl, kielce, nr post:3064
szukam fajnego faceta z którym stworze układ oparty na przyjaźni,namiętności, zaufaniu i dobrej zabawie ze wsparciem finansowym w tle.
08-01-2018


Page 83 from 290


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright - sponsoringbezpieczny.pl