Forum portalu Sponsoring Bezpieczny

Page 81 from 333
Posty użytkowników portalu - str numer : 81
  ~@o2.pl, Lublin, nr post:2985
Szukam miłego, zadbanego pana lub pani, kogoś, kto chciałby spędzać ze mną czas. Oferuję towarzystwo w kinie, teatrze, w klubie itp. Chętnie pomilczę, po prostu będę, jak i porozmawiam na różne tematy. Jeśli chodzi o erotykę, chciałabym uniknąć tego typu relacji. Jestem dziewicą, w grę wchodzą jedynie drobne czułości. Pocałunki, przytulanie itd. Nie należę do szczupłych osób, proszę nie pisać, jeśli to przeszkadza. Zachęcam jednak tych, którzy wręcz lubią towarzystwo puszystych kobiet. Jestem blondynką, mam kręcone włosy, spore biodra, duże piersi i mocno zarysowaną talię. Lubię czytać książki, chodzić do teatru i opery, a także rozmawiać. Chętnie wyjdę na kawę, na paintballa czy na co tylko byś chciał/a :) Mam oryginalne oczy, jestem z pewnością gratką dla miłośników zdeformowań lub ciekawego wyglądu. Myślę, że fan Wiedźmina lub kotów też mógłby być zadowolony ;) Wysłucham i pomogę w razie możliwości, jestem miłą i dyskretną osobą. Możesz mi mówić o wszystkim, będę Twoją przyjaciółką. W zamian oczekuję czułości, mile spędzonego czasu i trochę pieniędzy. Jestem otwarta na propozycje, to Ty decydujesz co będziemy robić.
06-12-2017

  ~@onet.pl, Rzeszów, nr post:2986
Witam,
Jestem zmysłową kobietą o naturalnym wdzięku i nietuzinkowej, intrygującej osobowości. Bez nałogów o wymiarach 85/62/87
Szukam sympatycznego i hojnego mężczyzny na pewnym poziomie, który obejmie mnie konkretną pomocą finansową w zamian za miłe spotkania na poziomie intelektualnym i erotycznym.

P.S.
We wiadomości najlepiej od razu podaj mi swój nr tel. Rozmowa telefoniczna zweryfikuje oszczędzając nam czasu.

Pozdrawiam
06-12-2017

  ~@gmail.com, Wrocław, nr post:2994
Atrakcyjna oraz zadbana studentka szuka miłego towarzystwa :-)
11-12-2017

  ~@gmail.com, Brzesko, nr post:2996
Nie jestem zainteresowana sexem. Chcesz się spotkać i miło spędzić czas zapraszamy.
11-12-2017

  ~@wp.pl, Jelenia Góra , nr post:2999
Jestem miłą dziewczyna z mnóstwem pozytywnej energii nie lubię nudy, natomiast uwielbiam spontanicznie wypady i adrenaline. Uwielbiam spędzać na łonie natury spontanicznie wypady wycieczki spacery. Tak jak jestem osoba lubiaca zyc pelnia zycia tak i lubie tez wieczorem relaksować sie w spokoju bez zgiełku miasta przy lampce wina czy dobrej whisky. Napisz a dowiesz sie wiecej
12-12-2017

  ~@wp.pl, Bielsko-Biała, nr post:3001
Jestem młodą, atrakcyjną i dbającą o siebie brunetką . jestem aktywna fizycznie. Opalenizna i kobiece kształty to znaki rozpoznawcze. Temperament i poczucie humoru to moje mocne cechy. Szukam jednego partnera do stworzenia fajnej relacji. Polegającej na dyskrecji i szacunku!!! Nie jestem najdumniejsza z tytułu z tego tytułu, że się tutaj znajduje... Aczkolwiek sytuacja mnie do tego zmusiła... Mam nadzieję, że poznam kogoś ciekawego i będziemy się dobrze razem bawić:) pozdrawiam.
13-12-2017

  ~@interia.pl, Łódź , nr post:3002
Witaj, dopiero rozpoczynam swoją " przygodę". Jak zauważyłeś pełno tutaj ideałów o wygórowanej samoocenie. Jeśli chcesz spędzić mile chwile, bez ingerowania w prywatne życie zapraszam :)
13-12-2017

  ~@gemail.com, Gdańsk, nr post:3006
Szukam tylko luźnego układu z tego powodu powstał ten portal jestem nisą szatynką o źielonych oczach lubię spędzać miło czas z fajnym i kulturalnym facetem to samo oferuje z mojej strony
13-12-2017


Page 81 from 333


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright - sponsoringbezpieczny.pl