Nasz portal jest całkowicie bezpłatny dla pań.
Chronimy dyskrecję i prywatność osób rejestrujących się na portalu SponsoringBezpieczny.pl. W naszym serwisie nie można masowo przeglądać profili innych osób dzięki czemu twoje dane, wizerunek i oferta pozostają prywatne i anonimowe. Nasz system wybiera dopasowane do twoich wymagań propozycje panów a ty decydujesz, który z nich może zobaczyć wybrane dane z twojego profilu.
Łączymy anonimmowość z bezpieczeństwem wyboru, gdyż na bierząco sprawdzamy uczciwość ofert i profili panów. Nasze dodatkowe zasady (uruchamiane na życzenie) pozwalają zabezpieczyć nawiązywane na naszym portalu relacje co chroni panie przed oszukaniem.
Nie wymagamy rozbieranych fotografii.
Prosimy o nie rejestrowanie się w naszym serwisie pań zajmujących się prostytucją. To nie jest portal dla was.

Szanujemy czas zarejestrowanych użytkowników i nie łudzimy ich fałszywymi "okazjami". Jeżeli w naszej bazie danych jest pasująca do ich profilu oferta, przedstawiamy ją, jeżeli nie, informujemy o tym i sugerujemy sprawdzenie swojego konta za jakiś czas. Jeżeli dany profil nie rokuje szans na znalezienie odpowiedniej oferty (na przykład ze względu na wymagania), również przekazujemy taką informację posiadaczowi. Naszym celem jest umożliwianie nawiązywania relacji a nie kuszenie użytkowników ewentualnymi szansami.


Rejestracja Pań - tworzenie profilu

Dane podstawowe

Zanim przejdziesz do wypełniania dalszych pól formularza sprawdź czy dana nazwa forumowicza jest wolna.
UWAGA! konta GMAIL.com często umieszczają nasze maile w zakładce SPAM. Zalecamy podanie innego konta. (Na ten adres wysłany zostanie link aktywujący twój profil.)

Pierwsza część formularza

Nowa użytkowniczko, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i podawanie prawdziwych odpowiedzi. Wszystkie informacje z formularza są poufne i pozwalają określić twoje wymagania. Dzięki temu możemy dokonać wyboru najlepszych dla ciebie ofert. Nasze pytania nie mają za zadanie dokonać negatywnej selekcji rejestrujących się osób a jedynie uprościć proces doboru ofert.
Część poniższych danych będziesz mogła potem zmieniać lub uzupełniać w swoim profilu w zależności od tego jak zmienią się twoje preferencje lub sytuacja.
Pola oznaczone czerwonym napisem "wymagane" muszą być wypełnione aby profil został uznany za aktywny.

sponsoring w relacji intymnej (seksualnej) - najwięcej ofert

wspólne podróże z utrzymaniem

sponsoring w relacji towarzyskiej (wspólne spędzanie czasu)

towarzystwo w formie escorts girls

randkowanie z bogatym partnerem

znalezienie bogatego męża

Regulamin portalu:

Nasza witryna i jej zawartość mają służyć wygodzie i bezpieczeństwu użytkowników. Zawartość stron internetowych SponsoringBezpieczny.pl (alias: BezpiecznySponsoring.pl) jest dostarczana na zasadzie „jaka jest” oraz „taka jak jest dostępna”. Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl nie gwarantują, że jej strony internetowe będą działać nieprzerwanie i bezbłędnie. Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl zastrzegają sobie prawo do zmiany tych stron lub cofnięcia prawa dostępu do nich w każdej chwili.
Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl nie odpowiadają za treści umieszczane przez użytkowników portalu w ich profilach oraz za treści pisanych przez nich wiadomości.
Najważniejszą troską twórców portalu SponsoringBezpieczny.pl jest dbanie o bezpieczeństwo zamieszczonych przez użytkowników portalu danych. W tym zakresie realizujemy wszelkie działania zapewniające odwiedzającym nasz portal jak najpełniejszą dyskrecję i anonimowość.
Korzystanie z naszego portalu jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Wymagania i zasady jakie muszą spełniać osoby rejestrujące się na portalu SponsoringBezpieczny.pl:
1. Rejestrujący się na naszym portalu nowi użytkownicy robią to w celu złożenia określonych ofert kontaktu z innymi zarejestrowanymi użytkownikami portalu. Ich finalnym celem jest znalezienie osoby spełniającej określone wymagania i nawiązanie z nią wybranej formy kontaktu.
2. W celu poznania na naszym portalu osoby spełniającej określone wymagania użytkownik zgadza się na przekazanie części informacji o nim, które sam zamieścił w naszym portalu, a które nie definiują jego toższamości bezpośrednio, innym wybranym, zarejestrowanym użytkownikom portalu.
3. Rejestrujący się użytkownik ma pełną świadomość, że jego cel poznania na naszym portalu określonej osoby i nawiązania z nią wybranej formy kontaktu może nie zostać osiągnięty.
4. Rejestrowanie się na naszym portalu w jakimkolwiek innym celu niż ten opisany w punkcie 1. jest zabronione.
5. Wszelka agresja słowna (w formie pisemnej i ustnej) oraz psychiczna, wobec innych zarejestrowanych na naszym portalu osób, jak również wszelkie formy stalkingu są zabronione.
6. Osoba rejestrująca sie na portalu SponsoringBezpieczny.pl, poprzez fakt rejestracji, z pełną świadomością oświadcza, że nie trudni się nierządem ani nie jest stręczycielem w prawnym rozumieniu tego słowa.
7. Osoby rejestrujące sie na portalu SponsoringBezpieczny.pl robią to z własnej, nieprzymuszonej woli i ich świadoma rejestracja nie jest wynikiem nalegania lub nakłaniania ze strony osób trzecich.
8. Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl zakładją, że zarejestrowani użytkownicy portalu podejmują wszelkie działania na forum z własnej i nieprzymuszonej woli.
9. Osoby rejestrujące sie na portalu SponsoringBezpieczny.pl zobowiązują się do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji o innych członkach portalu jakie posiądą w trakcie użytkowania wymienionego serwisu.
10. Osoby rejestrujące sie na portalu SponsoringBezpieczny.pl zobowiązują się do przestrzegania wszelkich, wymaganych przez portal, zasad i mechanizmów zabezpieczających ewentualne relacje nawiązane za pomocą tego serwisu. Zasady te i mechanizmy mogą zostać przedstawione użytkownikom portalu w późniejszym okresie ich uczestnictwa w serwisie SponsoringBezpieczny.pl i każdorazowo każdy z nich może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z uczestnictwa w portalu SponsoringBezpieczny.pl usuwając swój profil lub zaprzestając jego użytkowania.
Osoby rezygnujące ze stostoswania wymaganych zabezpieczeń robią to na własną odpowiedzialność i nie mogą w związku z tym nigdzie powoływać się na swoje członkostwo w portalu SponsoringBezpieczny.pl.
Równocześnie nasz portal zastrzega sobie prawo do następujących, możliwych kroków wobec członków nie przestrzegajacych zasad i mechanizmów zabezpieczających: a) oznaczenia profili tych członków wskaźnikami ostrzegającymi (opiniami, rankingami), b) czasowego zawieszenia profili tych członków, c) całkowitego usunięcia profili tych członków z zakazem zakładania nowych na portalu SponsoringBezpieczny.pl .
11. Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl zastrzegają sobie prawo do zawieszenia lub usunięcia profilu każdego użytkownika portalu, który według nich działa na szkodę serwisu SponsoringBezpieczny.pl i nie muszą tej decyzji w jakikolwiek sposób uzasadniać przed danym użytkownikiem.

Twórcy portalu SponsoringBezpieczny.pl nie odpowiadają w sensie prawnym ani materialnym za żadne ewentualne szkody i straty jakie mogą być poniesione przez użytkowników portalu w przyszłości, a które mogą wyniknąć z kontaktów nawiązanych z innymi użytkownikami tego portalu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright - sponsoringbezpieczny.pl