Forum portalu Sponsoring Bezpieczny

Page 22 from 769
Posty użytkowników portalu - str numer : 22
  sponsoring Radom, Puławy, ~@onet.pl, mazowieckie, nr post:1712
Jestem kobietka bardzo sympatyczna lubię się śmiać więc bardzo bym chciala żebyś umiał mnie rozbawić.
18-12-2016 00:48:32 , index: 169

  sponsoring Września , ~@tlen.pl, wielkopolskie, nr post:1719
Jestem zadbaną kobietą 35+ bez nałogów zadbana, subtelna, namiętna i uczuciowa szukam relacji z jednym Panem na stałe opartej na wzajemnym zaufaniu i przyjaźni a co przyniesie nam czas zobaczymy...
Pan musi być zadbany bez nałogów, męski troskliwy, uczuciowy...
19-12-2016 23:57:00 , index: 170

  sponsoring Warszawa, ~@gmail.com, mazowieckie, nr post:1727
Witaj. Jestem pewną siebie, miłą studentką kierunku medycznego z poczuciem humoru.
Interesuja mnie relacje ze zdecydowanymi, słownymi ludźmi. Szanujmy swój czas, którego pewnie oboje nie posiadamy zbyt wiele.
Preferuje spotkania w dzień, ponieważ musze dojechać na miejsce. NIE jest to jednak warunek
19-12-2016 01:54:06 , index: 171

  sponsoring Wroclaw, ~@vp.pl, dolnośląskie, nr post:1728
Witam jestem szalona atrakcyjna dziewczyna tryskajaca pozytywna energia ,z dużym poczuciem humoru. Mam dystans do siebie i ludzi tzn potrafię z siebie żartować i niczym się nie przejmuje. Lubię fantazjować ze względu na moja duza wyobraznie .Kocham przyrode i medytacje. Staram sie zyc według zasady TU I TERAZ . Ze mna nigdy nie będziesz się nudzil bo sprawie ze dla ciebie znow zaświeci słońce :)))
19-12-2016 08:27:54 , index: 172

  sponsoring Czeladź, ~@wp.pl, śląskie, nr post:1729
Tyle samo zalet ile wad.
Wesola,
20-12-2016 18:16:19 , index: 173

  sponsoring Wrocław, ~@gmail.com, dolnośląskie, nr post:1731
Mam na imię Magda.

Jestem dbającą o siebie, jak mówią mężczyźni – również atrakcyjną kobietą, obok której ciężko przejść obojętnie. Jestem szczera i konkretna, więc bez owijania w bawełnę napiszę co mnie tu sprowadza. Założyłam konto z nadzieją znalezienia i poznania kulturalnego Pana, który w zamian za moje towarzystwo i miło spędzony czas – wspomoże mnie finansowo. Sytuacja życiowa w jakiej się znalazłem niestety zmusiła mnie do tego, więc skoro już i tak muszę się zdecydować na postawienie takiego kroku – chciałabym, żeby był to mężczyzna na poziomie.

Nie zamierzam wchodzić z butami w Twoje życie prywatne i tego samego oczekuję też od Ciebie. Chcę, aby relacja opierała się na jasnych i przejrzystych zasadach, które ustalimy wspólnie na spotkaniu.
Szukam ciekawej znajomości. Faceta, z którym się zaprzyjaźnię i miło będę spędzać czas. Łatwo nawiązuje nowe znajomości i jestem straszną gadułą natomiast na tym portalu oczekuje konkretnych propozycji, wszelkie inne wiadomości będą lądować w koszu.

Jeżeli zainteresował Cię mój opis i również szukasz znajomości o podobnym charakterze
– napisz proszę swoją propozycją finansową. Odpowiem na te, które mnie zainteresują najbardziej :)

Pozdrawiam
20-12-2016 11:23:43 , index: 174

  sponsoring Wrocław, ~@gmail.com, dolnośląskie, nr post:1732
Interesuje mnie znajomość na wysokim poziomie z konkretnym i realnym mężczyzną.

Zależy mi przede wszystkim, aby nasza znajomość opierała się na zaufaniu, szacunku, przyjaźni i obustronnej przyjemności. Liczy się miła atmosfera bez patrzenia na zegarek. Preferuję mężczyzn 28+ do ok. 48 lat. Oczekuję spotkań na wysokim poziomie.

Jestem atrakcyjną długowłosą szatynką o jasnej naturalnej karnacji, o delikatnej twarzy i szczupłej figurze. Zawsze uśmiechnięta z dużym poziomem pozytywnej energii. Uważam się za pewną siebie, atrakcyjną, inteligentną, zadbaną dziewczyną z klasą . Dyskrecja jest chyba sprawą oczywistą.

Proszę tylko o poważne wiadomości - z opisem siebie, i przede wszystkim oczekiwań i spotkań. Jestem dziewczyną z klasą i zasadami i nie zgadzam się na wszystko, dlatego proszę pisać wprost co panów interesuje a jeśli będę zainteresowana to na pewno odpiszę. Od sponsora wymagam higieny, kultury osobistej, szacunku i przyjaźni. Nie interesują mnie panowie agresywni i traktujący kobiety przedmiotowo, liczę na jakąś sympatię, a nie mechaniczny seks.

Nie odpowiem na wiadomości, które nie składają się z przynajmniej kilku sensownych zdań. Jeśli już piszesz to napisz coś o swoich oczekiwaniach i tym jak to ma wg Ciebie wyglądać, a nie tylko "Jestem zainteresowany" czy "Czego oczekujesz".
20-12-2016 11:41:55 , index: 175

  sponsoring Zgorzelec, ~@gmail.com, dolnośląskie, nr post:1735
A więc jestem młoda dziewczyną która chce spróbować wielu możliwości :D Jestem szczera oraz wygadana
21-12-2016 19:24:19 , index: 176


Page 22 from 769


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright - sponsoringbezpieczny.pl