Forum portalu Sponsoring Bezpieczny

Page 10 from 290
Posty użytkowników portalu - str numer : 10
  ~@wp.pl, Gdańsk, nr post:1460
Lubie podroze.inteligentnych mezczyzn nie moze byc niski bez nalogow dobrze by byl hojny z poczuciem humoru zadbany przystojny Ja jestem otwarta I wesola kobieta inteligentna I ladna I zgrbna z fantazja zadbaną. Szukam mężczyzny ktory da mi poczucie bezpieczensta finasowego moze I emocjolnalnego.
11-11-2016

  ~@o2.pl, Szczecin, nr post:1461
Jestem kobieta przed 40-stka szukajaca Pana a reszty dowiesz sie jak napiszes
12-11-2016

  ~@o2.pl, Poznań , nr post:1464
Jestem normalna dziewczyna z zasadami.
To co sie dzieje w czterech ścianach nie wychodzi po za nimi.
Jestem otwarta na wszytskie propozycje.
12-11-2016

  ~@onet.pl, Kraków, nr post:1466
Ładna, inteligentna, normalna równa dziewczyna, z marzeniami, ambicjami i ciekawymi planami na przyszłość.
Jeśli chodzi o relację to apeluje o szacunek ;) co do reszty - zobaczy się ;)
12-11-2016

  ~@gmail.com, Warszawa, nr post:1469
Jestem osobą otwartą, ciepłą, lubiącą podróżować i doświadczać nowych wyzwań. Mam własną małą doradczą firmę. Lubię się rozwijać, przytulać i cieszyć życiem. W relacji z mężczyzną cenię bezpieczeństwo, wzajemne przyciąganie, dotyk, który sprawia przyjemność i możliwość rozmowy o tym co nam sprawia przyjemność, cieszy bądź smuci i wymaga wzajemnego porozumienia. Lubię komfort - spa, masaż oraz wszystko to, co jest związane ze Słońcem :)
12-11-2016

  ~@wp.pl, Szczecin, nr post:1472
Witam, młoda, atrakcyjna dziewczyna o zgrabnej budowie ciała szuka pana do stałego układu, na jasnych zasadach, dyskrecja gwarantowana.
12-11-2016

  ~@wp.pl, Piaseczno, nr post:1473
Jestem młodą, atrakcyjną (filigranowa blondynka o zielonych oczach) i inteligentną kobietą. Lubię sport, ćwiczę i biegam, staram się też zdrowo odżywiać (wszystko oczywiście z umiarem.) Dbam o wygląd i swoje dobre samopoczucie. Kocham też swoją pracę - która niestety nie pozwala mi godnie żyć i w pełni korzystać z dóbr dzisiejszego świata. Mimo, to nie wyobrażam sobie robić czegoś innego za większe pieniądze. Jestem po rozwodzie i nie potrafię się sama utrzymać. Szukam Pana, który potrafiłby się mną godnie zaopiekować. Dać poczucie bezpieczeństwa i to psychiczne i to finansowe. Sama od siebie mogę zaoferować bardzo wiele. Jeśli ktoś dba o mnie - ja również zadbam o niego.
13-11-2016

  ~@gmail.com, Radom, nr post:1475
Witam, trochę o mnie, niewyczerpane pokłady optymizmu, dobrej energii, beztroski i inteligencji. Nie zamierzam wykreować na użytek tego portalu fałszywego i przesadnie wyidealizowanego wizerunku własnej osoby...ale myślę,że mój styl pląsuje się pomiędzy zadziorna i charakterną , a kobietą rozumną. Z pewnością jestem bardzo zadbaną, posiadaczką pięknego uśmiechu , kobietą świadomą i dojrzałą. Stawiam na dobrą zabawę i naprawdę mile spędzony czas. Z mojej strony postaram się jak tylko mogę by czas spędzony ze mną był niezapomniany.
13-11-2016


Page 10 from 290


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Copyright - sponsoringbezpieczny.pl